Nie zachowała ostrożności i wjechała w traktor

Zderzenie lawety z ciągnikiem
22 grudnia 2020
Pożar ciągnika leśnego
23 grudnia 2020

Nie zachowała ostrożności i wjechała w traktor

RIR - Regionalny Portal Rolniczy

KOLEJNY WYPADEK NA DK 22. POLICJA APELUJE O ROZWAGĘ.

17 grudnia br.  dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Malborku otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 22 na moście knybawskim.  Dyżurny na miejsce zdarzenia natychmiast wysłał policjantów, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Funkcjonariusze, wstępnie ustalali, że 48-letnia kobieta kierująca oplem, jadąc w kierunku Tczewa, nie zachowała ostrożności i najechała na tył przyczepy specjalnej, podłączonej do jadącego przed oplem traktora. Przeprowadzone przez mundurowych badania wykazały, że kierowcy byli trzeźwi. 48-latka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.  Funkcjonariusze przez 3 godziny kierowali ruchem, który w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali oględziny, rozpytali świadków, technik kryminalistyki zabezpieczył ślady i wykonał dokumentację fotograficzną. Teraz śledczy na podstawie zebranego materiału będą szczegółowo wyjaśniać przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 To już kolejny wypadek na drodze krajowej nr 22 w tym tygodniu. Policja apeluje do kierowców o ostrożność i rozwagę. Pamiętajmy, że w okresie jesienno-zimowym, szczególnie nad ranem,  temperatury zbliżają się do 0OC. Nawierzchnia jezdni jest zazwyczaj mokra, śliska i prędkość należy dostosować do warunków panujących na drodze.

Źródło: https://malbork.policja.gov.pl/pm8/informacje/wiadomosci/96040,KOLEJNY-WYPADEK-NA-DK-22-POLICJA-APELUJE-O-ROZWAGE.html