Kalendarium rolnika – praca rolnika przez cały rok
19 stycznia 2020
Targi maszyn rolniczych
21 stycznia 2020

Targi rolnicze 2020

RIR - Regionalny Portal Rolniczy

Wydarzenia targowe w branży rolniczej prowadzone są praktycznie przez cały rok. Jakie targi rolnicze czekają na zainteresowanych w 2020 roku?

Targi rolnicze to doskonały sposób na to, aby zapoznać się bliżej z nowościami w branży rolniczej, by dobrać odpowiednie maszyny rolnicze, nawozy, środki ochrony roślin, a także nawiązać nowe kontakty biznesowe.

W związku z tym na uczestnictwo w targach rolniczych decyduje się tak wielu rolników – zarówno tych posiadających wieloletnie doświadczenie, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie swojego gospodarstwa.

Również w 2020 roku na rolników czeka wiele interesujących wydarzeń branżowych. O jakich terminach warto pamiętać?

17-19 stycznia 2020

– targi Polagra-Premiery w Poznaniu

Polagra-Premiery to międzynarodowe targi rolnicze, podczas których rolnicy mogą zapoznać się przede wszystkim z nowościami w branży. Swoje oferty przedstawia tutaj wielu dostawców, w tym między innymi prezentujących zaawansowane technologiczne maszyny oraz inne rozwiązania dla rolnictwa.

31 stycznia – 2 lutego 2020

– Centralne Targi Rolnicze

Odbywające się na przełomie stycznia oraz lutego Centralne Targi Rolnicze to również targi, które koncentrują się na nowoczesnych technologach w branży. To tam można zobaczyć premiery maszyn, pokazy nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biznesu, prezentacje produktów. Organizowane są także konferencje, panele dyskusyjne, plebiscyty oraz rozdanie nagród „Złoty Żuraw Rolnictwa”.

8-9 lutego 2020

– targi Mazurskie Agro Show

Mazurskie Agro Show odbywające się w Ostrudzie to jedne z najliczniej odwiedzanych targów zarówno przez wystawców, jak również przez zwiedzających z północno-wschodniej Polski. W trakcie dwóch dni prezentowane będą tutaj nowoczesne maszyny oraz urządzenia wielu producentów, w tym także krajowych, a także innego rodzaju produkty dla rolnictwa.

14-16 lutego 2020

– Targi Ferma w Łodzi

Odbywające się w lutym Targi Ferma w Łodzi skierowane są przede wszystkim do hodowców bydła, trzody chlewnej, a także drobiu. To międzynarodowe wydarzenie, w którym co roku bierze udział przeszło 250 wystawców, a także odwiedza je ponad 30 tysięcy zwiedzających.

29 lutego – 1 marca 2020

– targi AGRO-PARK w Lublinie

Targi rolnicze AGRO-PARK odbywające się w Lublinie to dwudniowe targi, które skierowane są do wszystkich rolników oraz do właścicieli gospodarstw rolnych, którzy chcą zawrzeć nowe kontakty biznesowe z przedstawicielami branży rolniczej. W targach biorą udział topowe marki z Polski i zagranicy. Razem to przeszło 200 różnych wystawców.

13-15 marca 2020

– targi AGROTECH w Kielcach

Międzynarodowe targi rolnicze AGROTECH – Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH organizowane w Kielcach to targi skupione głównie na technice rolniczej. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych eventów rolniczych w Polsce, podczas którego uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertami ponad 750 wystawców z różnych krajów świata.

23-24 maja 2020

– targi Zielone Agro Show w Ułężu

Odbywające się na terenie lotniska Ułęż targi Zielone Agro Show przygotowywane są z inicjatywy Polskiej Izby Gospodarczej. To impreza poświęcona nowoczesnym technologiom oraz technikom produkcji wysokiej jakości pasz zielonych przeznaczonych dla bydła. Można oglądać wtedy nowoczesne maszyn rolnicze, zawierać umowy z firmami dostarczającymi nawozy, pasze, nasiona, a także inne niezbędne wyposażenie dla gospodarstwa.

6-7 czerwca 2020

– Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt w Lubaniu

Pomorskie Agro Targi i Pomorska Wojewódzka Wystawa Zwierząt w Lubaniu to doroczne wydarzenia poświęcone branży rolniczej. Biorą w nich udział między innymi hodowcy bydła mięsnego, drobiu, koni, ptaków ozdobnych i drobnych zwierząt, zwierząt futerkowych, właściciele gołębi. W trakcie targów swoją ofertę prezentuje wielu wystawców sprzedających maszyny, pasze, nawozy, wyposażenie dla rolnictwa.

20-21 czerwca 2020

– Targi Agro-Tech w Minikowie

Targi Agro-Tech w Minikowie w województwie kujawsko-pomorskim to targi prezentujące maszyny rolnicze oraz nowości w branży rolnej. To doskonała okazja, aby zapoznać się bliżej z nowoczesnymi produktami, technikami oraz usługami skierowanymi do rolnictwa.

20-21 czerwca 2020

– Żuławskie Targi Rolne, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych, Stare Pole

Wydarzenia Żuławskie Targi Rolne, Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywają się w miejscowości Stare Pole w województwie pomorskim. Podczas targów można zobaczyć między innymi ekspozycję techniki rolniczej, zaopatrzenia, wyposażenia dla ogrodnictwa. Organizowane są także wystawy zwierząt hodowlanych, w tym koni, ptaków egzotycznych, królików. Odwiedzający mogą zapoznać się także z lokalną sztuką ludową oraz z produktami regionalnymi.

17-20 września 2020

– targi AGRO SHOW w Bednarach

Organizowane w wrześniu targi AGRO SHOW w Bednarach skupiają międzynarodowych wystawców. Dla odwiedzających to okazja, aby zapoznać się z różnymi maszynami rolniczymi, nowoczesnymi środkami ochrony roślin, nawozami oraz innego rodzaju produktami przeznaczonymi dla branży.