Skradzionym ciągnikiem doprowadził do trzech kolizji

Wzmocnienie rodzinnych gospodarstw rolnych
17 listopada 2020
Krowa wpadła do szamba
18 listopada 2020

Skradzionym ciągnikiem doprowadził do trzech kolizji

RIR - Regionalny Portal Rolniczy

Na ulicy Bielawskiej w Konstancinie-Jeziorna został skradziony ciągnik rolniczy. Sprawca wykorzystał fakt, że kluczyki znajdowały się w stacyjce pojazdu.

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie wraz ze strażnikami miejskimi przystąpili zarówno do sprawdzenia systemu monitoringu miejskiego, jak i do poszukiwań własnych.

Podczas tych działań, kierownik rewiru dzielnicowych jadąc radiowozem, zauważył poszukiwany ciągnik  na jednej z ulic. Na nic zdało się użycie sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Kierujący ciągnikiem mężczyzna myślał, że zdoła zbiec. Jednak w jego zatrzymaniu skutecznie pomogli inni kierowcy blokując mu przejazd.

44-letni sprawca kradzieży, został obezwładniony i zatrzymany. Już wiemy, że podczas swojej jazdy doprowadził do kolizji z trzema pojazdami. Odpowie on teraz zarówno za dokonanie kradzieży ciągnika, spowodowanie kolizji drogowych, jak również za jazdę bez uprawnień, gdyż ciąży na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Źródło: http://kpppiaseczno.policja.waw.pl/pp1/aktualnosci/98727,Skradzionym-ciagnikiem-doprowadzil-do-trzech-kolizji.html