Pożary budynków gospodarczych. Policjanci tropią podpalacza

Co nowego w rolnictwie ekologicznym?
27 listopada 2020
Najważniejsza jest bioasekuracja
30 listopada 2020

Pożary budynków gospodarczych. Policjanci tropią podpalacza

RIR - Regionalny Portal Rolniczy

Na terenie Gminy Żabno 15.11.2020 r. spłonęły trzy stodoły. Na szczęście nikt nie ucierpiał, sprawą zajmują się policjanci z tarnowskiej komendy miejskiej.

Sprawę prowadzi Komenda Miejska Policji w Tarnowie. Policjanci w pierwszej kolejności przeanalizują zebrany materiał dowodowy, ocenią wartości strat, jak również ustalą osoby poszkodowane i ocenią stopień zagrożenia. W tym samym czasie będą prowadzone sprawdzenia w terenie zmierzające do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom gminy. 
Nie mniej jednak apelujemy do osób mających informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości podpalacza o ich przekazywanie anonimowo za pośrednictwem sieci Internet na adres kmp@tarnow.policja.gov.pl lub w sposób tradycyjny, dzwoniąc pod numer telefonu dyżurnego KMP w Tarnowie tel. 47-831–1222 – czynny całą dobę lub Wydziału Mienia KMP w Tarnowie pod numer telefonu 47-831-1215 –  czynny w godzinach 7:30-15:30. Tarnowska Policja gwarantuje zachowanie anonimowości osobie, która przekaże takie informacje.

Źródło: https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/4717,Pozary-budynkow-gospodarczych-Policjanci-tropia-podpalacza.html