Mercedesem wjechał na tył naczepy ciągnika.

Na tropie rysia Zygmusia
19 listopada 2020
Siedział w ciągniku rolniczym z narkotykami w kieszeni
20 listopada 2020

Mercedesem wjechał na tył naczepy ciągnika.

RIR - Regionalny Portal Rolniczy

16. 11. 2020 r. na trasie Kąp – Giżycko na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Jadący mercedesem- benz 37-latek poruszał się w tempomacie, za pojazdem, który wyprzedził ciągnik rolniczy. 37-latek nie zdążył zareagować i wjechał na tył naczepy ciągnika. Z kolei jadący za nim cirtoenem jumper 62-latek, również nie zachował należytej odległości od poprzedzającego go pojazdu i najechał na tył mercedesa. W zdarzeniu brało udział 7 osób z czego 3 osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. W czasie zdarzenia ruch na drodze był zablokowany, policjanci wyznaczyli objazdy. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Apelujemy, aby kierowcy w okresie jesienno – zimowym zmienili technikę jazdy. Przekraczanie dopuszczalnej prędkości oraz niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu to jedne z najczęstszych przyczyn wypadków. Jeżeli jest mgła lub intensywne opady deszczu oraz duże natężenie ruchu na drodze – należy zwolnić do prędkości pozwalającej kierowcy kontrolować sytuację na drodze.

Wspólnie zadbajmy bezpieczeństwo tak, aby każdy uczestnik ruchu drogowego miał możliwość bezpiecznie dotrzeć do celu swojej podróży.

Źródło: https://warminsko-mazurska.policja.gov.pl/ol/aktualnosci/74855,Trzy-zdarzenia-drogowe-na-drogach-powiatu-gizyckiego.html