Wtorek, 25 września 2018

Tłumy na targach rolniczych w Minikowie [ZDJĘCIA]

Kamil Pik

Tagi: Fotoreportaż Na gorąco RIR Region Minikowo

8 lipca 2013, aktualizowano: 16-12-2013


XXXVI edycja targów Agro-Tech w Minikowie za nami. Tysiące odwiedzających przyciągały między innymi najnowocześniejsze maszyny, pokazy prac polowych, dorodne zwierzęta, kiermasz ogrodniczy czy stoiska z regionalnymi produktami.


Targi Agro-Tech to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Również w tym roku można było zapoznać się tam z najnowszymi technologiami i produktami z każdej dziedziny rolnictwa. 


Wielkie zainteresowanie wzbudzały pokazy maszyn rolniczych podczas pracy na specjalnie przygotowanym polu z bardzo stromym zjazdem i podjazdem. 
Stałym elementem towarzyszącym tym targom jest także Regionalna Kujawsko-Pomorska Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Można na niej przyjrzeć się najdorodniejszym zwierzętom zdobywającym tytuły czempionów. Specjalne pole pokazowe pozwala z kolei przyjrzeć się najnowszym odmianom zbóż i roślin uprawnych.
Impreza w Minikowie przyciąga co roku nie tylko osoby związane z rolnictwem. Nie trudno spotkać tam również wielu mieszkańców miast, którzy przyjeżdżają aby odwiedzać stoiska ogrodnicze, rękodzielnicze czy te z regionalnymi wypiekami i wędlinami. 
O randze tego wydarzenia może świadczyć parking na którym można spotkać auta z tablicami nie tylko z całego województwa kujawsko-pomorskiego ale i ze wszystkich województw ościennych. 
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z minikowskich targów.Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (41) »

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 04-07-2015 20:20

  Brak ocen 0 0

  - Tomek : Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość znalezienia noclegu gdzieś w pobliżu...? Dzisiaj jeszcze....

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz

  1. 26-01-2014 03:40

   Oceniono 2 razy 1 1

   - anymous: minikowo to patologia, kto tu mieszka dobrze wie o co chodzi, dresy, pijaństwo, patologia

   Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz